ВІЙНА

ЗСУ вже використовують касетні боєприпаси проти окупантів – повідомляє WP

Збройні сили України використовують американські касетні боєприпаси для протистояння російським окупантам на південному сході країни. Ця інформація була зазначена у повідомленні The Washington Post з посиланням на українських офіційних джерел, що ознайомлені з ситуацією.

Застосування касетних боєприпасів має на меті розбити добре укріплені позиції російських сил, уповільнити їх просування під час контрнаступу на південному сході України. Касетний снаряд, який розпадається на дрібні заряди, призначений для ефективного знищення бронетехніки та піхоти на відкритому просторі. Застосування касетних боєприпасів обмежено Конвенцією про касетні боєприпаси від 2008 року, але деякі країни, у тому числі Україна, не підтримали цей документ.

Раніше командувач Сухопутних військ України, Олександр Сирський, підтвердив наявність американських касетних боєприпасів в Україні, які вже готові до використання і можуть бути використані протягом кількох днів. Ситуація надалі залишається предметом обговорення та міжнародної уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *