Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі, британець Девід Хей поділився думками щодо фаворита в бою між Майком Тайсоном та Роєм Джонсом. Його слова цитує Boxing UK:

“Якщо ми побачимо такого ж Майка Тайсона, яким він був перед завершенням кар’єри, чи буде цього достатньо, щоб перемогти Роя Джонса? Я не знаю, але це інтригуючий поєдинок. Я буду його дивитися. Якщо Тайсон донесе одну зі своїх нищівних комбінацій, які він відпрацьовує на мішку, то зможе швидко завершити бій. Однак якщо Джонс зберіг свої рефлекси хоча б на 20 відсотків, то я не думаю, що Тайсону вдасться його спіймати.

Втім, Майку потрібно донести всього один лівий хук. Навіть в 54-річному віці він може все змінити одним ударом. Ударна міць йде останньою. Джордж Форман в 45 років показав в бою проти Майкла Мурера, що тобі досить одного удару і мужності.

Тайсон не битиметься проти молодого Мурера. Він буде битися зі старим Роєм Джонсом. Я бажаю, щоб вони завершили поєдинок здоровими. Сподіваюся, ми отримаємо задоволення, а вони – свої чеки” – сказав він.

Нагадаємо, що раніше Володимир Кличко розповів, як потрібно справлятися із болем.