Пілот “Ред Булл” Макс Ферстаппен заявив, що він задоволений результатами Гран-прі Великобританії, а також відзначив прогрес, якого команда досягла в розвитку боліда.

“Я задоволений тим, як склалася попередня гонка. Ми отримали більше, ніж очікували. Я зайняв друге місце і не програв боротьбу за перемогу. Ніхто не міг знати про проблеми з шинами у Льюїса або гарантувати, що нам зійде з рук продовження гонки без піт -стопа. Шини на моєму боліді теж були зношені.

Ми дійсно можемо бути щасливі. У нас два других місця поспіль. У той же час ми розуміємо, що нашому боліду поки не вистачає швидкості, щоб кинути виклик “Мерседесу”, особливо в кваліфікації і на трасі, подібної “Сільверстоун”. Ми не в візуальної зоні, але підтримуємо певний тиск.

Зараз в Англії стає тепліше, і в другій гонці ми використовуємо більш м’які склади шин. Думаю, це вплине на гоночну стратегію. Подвійний етап на одній трасі також означає, що ми отримаємо можливість більше дізнатися про свою машину.

Звичайно, нам пощастило, що Боттас зазнав невдачі в першій гонці. Але ми намагаємося залишатися в центрі уваги. Реалістично оцінюємо нашу ситуацію і постійно працюємо, щоб стати швидшими. Болід “Ред Булл” стає кращим, керованість – більш передбачуваною, тому ми повинні намагатися триматися ближче, поки не зможемо скоротити розрив. Ми життя “Мерседеса” важким”, – цитує Ферстаппена Speedweek.