Фінська легенда біатлону Кайса Макаряйнен розповіла, що планує робити після завершення кар’єри. Її слова цитує Menaiset.fi:

“Мої почуття кидало з боку в бік. Іноді якась дрібниця, побачена в журналі або по телебаченню, викликала у мене сльози. Я відмовилася від великої справи, і в моєму житті виникла діра. Ціла епоха в моєму житті закінчилася. Зараз я тільки починаю над цим працювати, тому може статися все, що завгодно.

Я боялася того, що залишиться від мене після завершення кар’єри. Чи змінюся я як людина у власних очах, коли зникне мотивація залишатися на вершині, яка визначала все моє життя? І як після цього подивиться на мене весь інший світ? Я продовжувала бігати на лижах, поки відчувала пристрасть до цього. Однак з кожним роком думка про відхід ставала все менш лякаючою. Рішення було остаточно прийнято цієї весни. Коли я оголосила про своє рішення, деякі вболівальники написали мені несамовиті слова. Це змусило мене відчути себе частково винною, адже через мене багатьом було погано. Однак мова йде про моє життя, і тільки я знаю, як було пройти через всі ці змагання і тренування. Я впевнена, що біатлон і спорт завжди будуть частиною мене.

Хотіла б продовжувати виступати на якихось невеликих змаганнях у Фінляндії. Але все вже ніколи не буде так, як раніше” – сказала вона.

Нагадаємо, що раніше Мартен Фуркад та Йоханнес Бьо провели велотренування.