Попередній рекорд було встановлено в 1893 році

Київ
Фото з відкритих джерел

У Києві ніч на 8 жовтня побила температурний рекорд і виявилася найтеплішою за весь період спостережень. Про це повідомила пресслужба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Зазначається, що температура повітря не опустилася нижче за 15,1 градусів вище нуля. Попередній рекорд було встановлено в 1893 році – тоді температура повітря становила +13,6 градусів за Цельсієм. Відповідно, цього року ніч на 8 жовтня перевищила попередній показник на 1,5 градуси.

Як повідомляють в обсерваторії, 7 жовтня в Києві також випала рекордна кількість опадів – 39 мм, що на 11 мм більше, ніж у 1905 році.

Раніше повідомлялося, що в столиці ніч з 6 на 7 жовтня побила температурний рекорд, встановлений майже 130 років тому – в 1893 році. Таким чином у Києві триває метеорологічне літо. Загалом у столиці від початку року встановили вже 27 температурних рекордів.

Нагадаємо, нещодавно в обсерваторії розповіли, що цьогорічний вересень у Києві повторив температурний рекорд 1909 року, оскільки середньомісячна температура повітря становила +18,4°С,.

  • Post Category:Київ