Причиною цього стала незадовільна епідеміологічна ситуація в області

Міністерство охорони здоров’я України буде ініціювати зміни в керівництві Львіської державної обласної адміністрації через незадовільну ситуацію там у медичній сфері. Про повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 18 липня, який транслював телеканал ZIK

Як зазначається, таке рішення у відомстві ухвалили після звіту робочої групи міністерства, яка працювала у Львівській області на початку липня. Зокрема, Степанов наголосив, що в регіоні було виявлено низку проблемних питань, які МОЗ наказало виправити. Однак, майже через місяць ситуація не була достаньо врегульована.  

“У нас була жорстка конструктивна розмова по всіх проблемних питаннях. Були поставлені відповідні завдання щодо виправлення ситуації, був даний відповідний термін. По закінченню цього терміну, пройшов місяць, мною була відправлена відповідна комісія МОЗ, яку очолив один з керівників структурного підрозділу” – зазначив Степанов. 

Так, після повернення комісія відзвітувала про результати перевірки. Після їхнього перегляду МОЗ ухвалило рішення ініціювати кадрові зміни у керівництві. Наразі готують відповідне подання. 

“Можу сказати, що багато чого не просто не було виправлено, а навіть не звернули увагу на виправлення цих ситуацій. Тому буде зроблено відповідне подання щодо звільнення тих чи інших людей вже безпосередньо керівництвом Львівської ОДА”, – додав глава МОЗ. 

Нагадаємо, станом на ранок 18 липня в Україні 58 111 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з них 1 477 – летальні, а 30 525 пацієнти одужали.

У Львівській області загалом 7 891  інфікованих, за добу COVID-19 виявили ще у 137 осіб.