Перевезення будуть відновлені, попри відсутність необхідного дозволу від влади

У Львівській області регіональні перевізники заявили, що із вівторка, 23 червня,  повністю відновлюють рух обласного, приміського та міжміського транспорту. Відповідна заява розміщена на Facebook-сторінці Асоціації перевізників області. 

“Від завтра перевізники області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину. Із 23 червня транспорт області працюватиме. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року”, – вказано у заяві.

Слід зауважити, у зазначеній постанові уряду визначено, що рішення про відновлення пасажирських перевезень приймає влада області

Попри те, що відповідного дозволу від влади Львівської області не надходило, перевізники запевняють, що будуть вживати всіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними.

Окрім цього, в асоціації попередили, що в салон будуть пускати пасажирів тільки в масках та лише ту кількість, яка передбачена місцями для сидіння. 

Нагадаємо, нещодавно перевізники Львівської області вирішили відновити приміські й міжміські перевезення, усупереч рішенню влади продовжити карантин.