Таке навчання триватиме два тижня, якщо не буде виявлено нових випадків

У Львівській області три школи у різних районах регіону розпочали навчальний рік з дистанційного навчання. Про це заявив заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко, повідомляє пресслужба ЛОДА

“Днями ми також отримали інформацію від школи у Сколівському районі, яка переходить на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що на COVID-19 там захворів вчитель і техпрацівник. Є симптоми цієї хвороби у кількох дітей та вчителів. Поки що це лише підозри, бо результатів ПЛР-тестів ще нема”, – розповів посадовець.

Окрім цього, симптоми коронавірусної хвороби виявили в дітей та директора школи у с. Великосілки Кам’янка-Бузького району. З понеділка навчальний заклад також переходить на дистанційне навчання.

Як зазначається, третім закладом виявилася школа №1 у м. Ходорів Жидачівського району, де коронавірусну хворобу виявили серед вчителів. 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що в Заліщицькому районі Тернопільської області зачинили на карантин школу в селі Кошилівці, де COVID-19 підтвердили в директорки закладу.