Працівників підприємства відправили у 14-денну відпустку

У місті Сокаль Львівської області закривають на карантин підприємство “Датський текстиль” після того, як у 12 співробітників підтвердили коронавірус. Про це повідомляє місцеве радіо “Нео Радіо”

“12 працівників підприємства “Датський текстиль”, що у Сокалі, захворіли на коронавірус, – станом на 10 липня у них підтверджено наявність COVID-19 ПЛР-тестуванням. Через це на фабриці буде тимчасово припинено роботу, а люди підуть у двотижневу відпустку”, – йдеться у повідомленні.

За словами головного лікаря КНП “Сокальська центральна районна лікарня” Романа Шведа, на сьогодні на підприємстві відібрали 274 проб для ПЛР-тестів та ІФА-тестів. Керівництво планує обстежити усіх працівників.

У коментарі ZAXID.NET голова Сокальської РДА Ігор Дацюк зазначив, що фабрику закриють на карантин з понеділка, 13 липня, мінімум на два тижні. Таке рішення керівництво ухвалило не тільки через ситуацію з коронавірусом.

Зокрема це також пов’язано і з тим, що підприємство працює тільки на експорт, а через карантинні обмеження поки немає замовлень.  Керівництво фабрики буде вирішувати про те, чи відновлювати діяльність через два тижні. 

Нагадаємо, нещодавно у трьох районах Закарпатської області виявили спалах коронавірусної хвороби після проведення масових гулянь.