Український боксер Тарас Шелестюк (18-0; 10 КО) прокоментував майбутній поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Ломаченко – Лопес. Відповідний прогноз він опублікував на своїй офіційній сторінці в You Tube:

“Я сподіваюся, що Лопес не зачепить Ломаченка, що Вася не кинеться на нього з першого раунду, як він говорив, щоб зробити йому боляче. Це може бути тактичною хитрістю з боку Лопеса, щоб Вася почав бити і розкрився. А Лопес може влучтити в нього контрударом, як це зробив Лінарес, коли відправив Васю в нокдаун. Якщо Лопес зі своєю міццю і силою потрапить по Васі таким ударом, то на цьому бій може закінчитися.

Ломаченко треба уважно провести бій, робити те, що він робить краще за все, просто вимотати суперника і досягти довгоочікуваного титулу абсолютного чемпіона світу. Звичайно, вся Україна буде вболівати і підтримувати Васю.

Я сподіваюся, що цей поєдинок подарує багато цікавого. Це захоплюючий бій, який триватиме 12 раундів і завершиться перемогою українського боксера” – сказав Тарас.

Нагадаємо, що раніше Василь Ломаченко розповів про план на бій проти Лопеса.

Текстова трансляція бою

Де дивитися поєдинок