Тренер колишнього чемпіона світу Віктора Постола (31-2, 12 КО) Олександр Поліщук розповів XSPORT про підготовку до бою з Хосе Раміресом (25-0, 17 КО) в умовах карантину і припустив, що може і не прилетіти в США на поєдинок свого підопічного :

“Вітя зараз в хорошій формі і, сподіваюся, найближчим часом він уже приступить до тренувань. Тому що ще немає дати бою. Але з прильотом в Америку, повинна визначитися дата поєдинку і, я думаю, в залежності від того, коли буде бій, він почне підготовку, там за два місяці.

Як проходила підготовка на карантині? Ми тренувалися на вулиці. Багато працювали з камінням. Кидали каміння, кидали мітболли, бігали кроси, працювали над школою. Загалом, все, що можна було зробити на вулиці, ми робили на вулиці. Звичайно, умови були злегка обмежені, але ми зробили все можливе.

Не можу сказати, чи буду в кутку Постола. Зараз не літають літаки, як це все буде виглядати я не знаю. Якщо туди буде можливість полетіти, то, звичайно ж, я полечу і буду в кутку. Ну а якщо ні, то буду дивитися разом з усіма по телевізору”.

Відзначимо, що в США Постол тренується в залі відомого американського тренера Фредді Роача.