Мітингувальники вимагають зустрічі з Кличком і призначення нового забудовника

Перекриття руху Хрещатиком
Дмитро Хилюк / УНІАН

У центрі Києва інвестори житлових комплексів, які будував банк “Аркада”, перекрили рух вулицею Хрещатик. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Відомо, що вранці мітингувальники перебували під будівлею Офісу президента і зустрічалися зі співробітниками апарату, а потім автомобільною колоною вирушили в центр столиці.

Як повідомляє кореспондент телеканалу ZIK, учасники акції вишукувалися й перекрили дорогу на Хрещатику між вулицями Хмельницького та Прорізна. При цьому з боку Бессарабської площі стався затор і автомобілі вимушені здійснювати об’їзд.

Крім того, протестувальники поставили машини по обидва боки дороги, але протягом дня планують розмістити їх безпосередньо на смугах руху. Перекриття дороги на Хрещатику заплановано до 20:00.

Загалом учасники акції вимагають, щоб до них вийшов міський голова Києва Віталій Кличко і поговорив із інвесторами. Також протестувальники висунули вимогу про призначення нового забудовника, який завершить будівництво житлових комплексів без додаткових інвестицій із боку громадян, а вони отримали свої квартири.

Нагадаємо, наприкінці травня під стіни Національного банку України прийшли протестувати люди, які оплатили житло через банк “Аркада”, але залишилися без квартир. За словами інвесторів, забудовник не виконав своїх зобов’язань, в результаті чого будівництво декількох комплексів “застигло”, а близько 13 тис. сімей залишилося без житла.

Нещодавно Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати вкладникам банку “Аркада”. Відшкодування коштів вкладникам проводиться через відділення банків, але не більше 200 тис. грн.

  • Post Category:Київ