Донька загиблого пов’язує вчинок батька з незгодою із політикою чинної влади

У Києві на Майдані Незалежності відбулася прощальна церемонія з ветераном АТО Миколою Микитенком, який у ніч на 11 жовтня підпалив себе в центрі столиці. Про це повідомляє “УНІАН”.

Зазначається, що попрощатися з загиблим прийшли близько 100 людей, серед яких – рідні та близькі ветерана. Поховають чоловіка в Житомирській області поруч із могилою батька.

Як повідомила донька чоловіка в коментарі “Суспільному”, ветеран підпалив себе через незгоду з політикою президента України Володимира Зеленського й розведенням українських позицій на Донбасі. “Він бачив всі звернення ветеранів до Зеленського і, навіть, не самі дії, а повне ігнорування свого населення правлячою верхівкою мало найбільший вплив”, – сказала Юлія Микитенко.

При цьому дівчина додала, що після підпалу з нею контактували лише родичі й волонтери, а ніхто з Офісу президента до неї не звертався. “Єдине, що КМДА тут (на Майдані, – ред.) дозволила провести прощання. Більше ані до мене, ані до моєї родини жодних запитів і звернень не було”, – додала донька загиблого.

Нагадаємо, в ніч на 11 жовтня на Майдані Незалежності Микола Микитенко облив себе горючою сумішшю і підпалив. Чоловік отримав опіки й потрапив до лікарні в тяжкому стані. Тоді донька загиблого заявила, що мотиви вчинку батька – суто політичні.

Пізніше, 14 жовтня, стало відомо, що Микола Микитенко помер від опіків у лікарні. Він мав 90% опіків тіла й кілька днів перебував у комі. 

  • Post Category:Київ