У навчаннях також брали участь представники Нацполіції, Нацгвардії та ДСНС

У п’ятницю, 16 жовтня, Служба безпеки України спільно з посольством Держави Ізраїль провели тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних “терористів”, які за легендою навчань захопили заручника. Про це повідомляє пресслужба СБУ

Згідно з повідомленням, спільні тренування відбулися у Печерському і Деснянському районах столиці за участі підрозділів СБУ, органів державної виконавчої влади, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.

Як зазначається, легенда навчань передбачала, що умовні “терористи” захопили в заручники представника дипломатичного представництва. Одночасно їхні спільники, інша група “зловмисників” заклали імітаційний макет “саморобного вибухового пристрою” біля входу до приміщення посольства.

Відомо, що задіяні підрозділи відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії в різних екстремальних умовах. Під час силової фази тренувань спецпризначенці звільнили “заручників”, знешкодили “вибухівку” і затримали “терористів”.

Нагадаємо, раніше Луганській області співробітники Служби безпеки України виявили два схрони зі снарядами, гранатами та патронами на дні змілілих водоймищ. 

 

  • Post Category:Київ