Завтра міськраду збирають на сесію

За увесь період карантину коронавірусну хворобу виявили у 75 осіб, які працюють у Львівській міські раді. Про це написав на своїй сторінці у Facebook мер Львова Андрій Садовий. 

“Завтра збираємо сесію, тому хочу публічно акцентувати на деяких речах. Спочатку цифри. В ратуші працює 1643 людини. За весь час карантину захворіли 75 осіб. З них 45 вже отримали негативні результати ПЛР-тестування. 30 людей перебувають на лікарняному. Це 1.8% від загальної кількості працівників”, – зазначив Садовий.

Також мер Львова розповів, що загалом протестували 50% усіх працівників. Перш за все, це ті, хто під час карантину продовжували ходити на роботу, відповідно контактували зі значною кількістю людей. Окрім цього, намагаються тестувати всіх, в кого проявляються підозрілі симптоми.

Як зазначив Садовий, завтра сесія відбудеться у приміщенні Шевченківської райадміністрації, а доступ до залу засідання будуть мати лише депутати та ті, від кого безпосередньо залежить процес. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин захворів на коронавірус COVID-19.