Працівники аеропорту здійснювали посадку пасажирів вручну

У Львові відбулося повне знеструмлення Міжнародного аеропорту імені Данила Галицького. Про це повідомила пресслужба аеропорту “Львів” у Фейсбук.

Зазначається, що інцидент стався через вимкнення міської мережі живлення. Водночас в аеропорту не припинили обслуговування пасажирів, але частина авіарейсів затрималася.

Як повідомили в пресслужбі аеропорту, працівники летовища здійснювали реєстрацію та посадку пасажирів вручну. “Кожного місяця наші фахівці планово перевіряють знання ручної реєстрації відповідно до встановлених технологічних  правил обслуговування пасажирів. Тому сьогодні мали нагоду практично перевірити свої знання”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно у львівському аеропорту провели військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону, які відправилися в Демократичну Республіку Конго виконувати завдання ООН. 

Раніше повідомлялося, що в 2020 році через коронакризу пасажиропотік Міжнародного аеропорту “Бориспіль” зменшиться до рівня 2009 року. Зокрема, в порівнянні із 2019 роком кількість пасажирів летовища зменшилася на 65%.