Наразі у місті не працює 4 дитячі заклади

Дитячий садок
Вести

Ще 2 дошкільні заклади Львова тимчасово закрили через коронавірус у працівників. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зазначається, що освітній процес зупинили в дитячому садочку № 1, оскільки там підтвердили коронавірус у працівника кухні. Через це міська влада прийняла рішення закрити заклад до 16 серпня.

Водночас, ПЛР-тест на COVID-19 здав працівник садочка № 129. Поки що результатів аналізу немає, проте заклад уже зачинено до 18 серпня включно.

Таким чином, у Львові закрито чотири дитячі садочки, адже напередодні влада зупинила роботу дитячих садочків № 12 (до 11 серпня включно) та № 92 (до 16 серпня включно).

Важливо, що всі працівники та вихованці зазначених закладів мають перебувати на самоізоляції.

Нагадаємо, дитсадки у Львові дозволили відкрити з 17 липня. Заклади зобов’язали перевіряти температуру в персоналу, проводити постійну дезінфекцію поверхонь, та ввели заборони на використання багаторазових рушників і килимів.

Пізніше стало відомо, що в місті також із 17 липня можуть відновити свою роботу всі заклади культури. Зокрема, це стосувалося театрів, кінотеатрів, музеїв, бібліотек, молодіжних центрів тощо.