За отримані гроші посадвець обіцяв погодити протипожежну документацію

У Львові співробітники Служби безпеки України викрила начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби надзвичайних ситуацій на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою. Про це повідомляє у Facebook пресслужба управління СБУ у Львівській області. 

Згідно з повідомленням, за незаконну винагороду посадовець пообіцяв місцевому приватному підприємцю “всліпу” погодити документи щодо протипожежного стану великого складського приміщення, розташованого у місті. Також у майбутньому посадовець обіцяв лояльно ставитися під час наступних перевірок. 

Як зазначається, правоохоронці викрили посадовця під час одержання першої частини хабара, а за місцем роботи зловмисника провели обшуки.

Наразі за фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру.

Нагадаємо, нещодавно на отриманні 12 тис. доларів США хабара викрили депутата Запорізької міської ради, який також є одним з керівників постійної комісії з питань власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.