Жінка захворіла ще до відкриття дитячих закладів у місті

SARS-CoV-2


Фото з відкритих джерел

Учора, 30 серпня, від ускладнень коронавірусу померла завідувачка львівського дитячого садка №163. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зазначається, що завідувачка захворіла на COVID-19 ще до відкриття дитсадків у Львові, тому весь час перебувала на лікарняному. “Ми закрили дитячі садочки на карантин ще в березні місяці. З того часу по 16 липня включно вони не працювали. Завідувачка ЗДО № 163 захворіла близько 10 липня, тож з того часу на роботу не виходила, в контакті ні з ким не перебувала (ні з працівниками, ні з дітьми)”, – повідомила в.о. начальника управління освіти львівської міськради Леся Васюта.

Нагадаємо, нещодавно у Львові на карантин закрили дитячий садок “Святого Миколая” №135 через виявлений коронавірус у завідувачки закладу. Крім того, у Львові не працюють 4 дитячі садочки: №129, №92, №125, №1, але три з них з 1 вересня відновлюють роботу. Садочок №1 почне працювати з 4 вересня.

Раніше повідомлялося, що на Волині закрили дитячий садок через наявність симптомів коронавірусу в кількох працівників. На минулих вихідних 5 працівників дитсадку повідомили про підвищення температури.