У чотирьох регіонах та столиці лікарні завантажені приблизно на 50 відсотків

У чотирьох областях України та в Києві спостерігається підвищений рівень госпіталізації, а завантаженість ліжок там становить приблизно 50 відсотків. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час пресбрифінгу 12 серпня, який транслював телеканал ZIK. 

Так, загалом в країні завантаженість ліжок для пацієнтів з COVID-19 становить 24 відсотки. Однак, в окремих регіонах ситуація відрізняється. 

Зокрема, за словами Степанова, найбільше лікарні завантажені у Львівській області. Там рівень завантаженості ліжок становить понад 53 відсотки від загальної кількості. Трохи менше, 48 відсотків – у Києві. Такий самий відсоток наразі спостерігається у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Тоді як у Рівненській області показник перебуває на рівні 46 відсотків. 

“Це ті регіони, які складають близько 50 процентов від всіх захворілих, яких ми кожного дня фіксуємо”, – наголосив Максим Степанов.

До слова, станом на ранок 12 серпня в Україні 84 548 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 970 летальних, 45 686 пацієнтів одужало. За минулу добу зафіксовано 1 433 нові випадки.

Нагадаємо, нещодавно львівський епідеміолог розповіла, що в області протягом останнього часу лікарі виявляють випадки безсимптомної двобічної пневмонії, спричиненої коронавірусом, а кількість хворих без ознак COVID-19 продовжує зростати.