Медик помер після тривалого лікування

У неділю після тривалого лікування від коронавірусу помер головний спеціаліст управління охорони здоров’я Львівської міської ради, педіатр Богдан Остальський. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

“Стало відомо, що сьогодні, після тривалого лікування від коронавірусу, помер Богдан Романович Остальський, головний спеціаліст управління охорони здоров’я ЛМР”, – повідомили там.

Також про це у своєму Facebook написав мер Львова Андрій Садовий. 

“Відійшов у вічність головний педіатр Львова Богдан Остальський. Лікар, якого ми назавжди запам’ятаємо як великого професіонала і хорошого друга для наших дітей. Нам дуже пощастило жити і працювати разом з Вами, Богдане Романовичу. Вічна пам’ять!”.

Зазначимо, що Богдан Остальський, 1960 року народження, був лікарем-педіатром, тривалий час працював головним спеціалістом відділу координації роботи закладів охорони здоров’я управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Новини за темою: МОЗ назвало препарат, який може допомогти вилікуватися від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 2462 нових випадки коронавірусу, 650 пацієнтів побороли хворобу, а 33 особи померли.