Підприємці заявили, що готові дотримуватися необхідних санітарних правил

У Львові близько сотні місцевих підприємців, більшість з них – фізичні особи-підприємці, які орендують приміщення на ринках під крамниці одягу, взуття, влаштували протест під стінами міської ради з вимогою дозволити їм працювати. Про це повідомляє Радіо Свобода

Згідно з повідомленням, учасники акції заявили про “подвійні стандарти” щодо послаблення карантину у місті, оскільки міська комісія з протидії коронавірусу дозволила працювати літнім майданчикам, перукарням, салонам краси, майстерням і будівельним магазинам. 

Мітингувальники тримали в руках плакати, на яких було написано: “Своїм все – іншим карантин”, “Дайте нам працювати”, “Нагодуйте моїх дітей і я залишуся вдома”.

Підприємці заявили, що готові дотримуватись карантинних правил, вони також передали своє звернення міському голові Львова Андрію Садовому з вимогою скликати засідання штабу і ухвалити рішення щодо відновлення роботи малого бізнесу.

Відомо, що спочатку учасники заходу перебували біля Ратуші, а потім вирушили ходою по вулицях міста і на короткий час перешкоджали руху транспорту.

Як зазначається, заступник мера Львова Андрій Москаленко пояснив людям, що наразі міський штаб не може ухвалити рішення, оскільки у місті та області зростає захворюваність на COVID-19.

“Щодо відновлення роботи магазинів, які займаються торгівлею одягом, білизною та взуттям, то за рекомендацією імунологів та інфекціоністів такого рішення сьогодні не приймалось. Ми будемо продовжувати слідкувати за динамікою збільшення кількості захворілих, і якщо вона буде послаблюватись, якщо буде схвальна позиція медиків, то ми зможемо ухвалити рішення, визначене на рівні держави. Ми керуємося вимогами уряду та адаптуємо до тих реалій, які є безпосередньо у нашому місті”, – сказав Москаленко.

Нагадаємо, на акції протесту також вийшли підприємці у Вінниці та Луцьку – люди вимагали від місцевої влади зняти карантинні обмеження та дозволити роботу ринків з промисловими товарами.