АТБ

Якість і безпека для львів’ян є головними критеріями під час вибору продуктів. При цьому не надто важливо, товари якої цінової категорії ми обираємо: це може бути преміальний сегмент, середній або так званий економ-варіант. Однак споживачі завжди хочуть придбати смачну та корисну продукцію.

У супермаркетах найбільшої української торговельної мережі “АТБ” можна не турбуватися про якість, терміни придатності та безпеку продуктів, оскільки тут все це ретельно контролюють. Зараз у 290 населених пунктах 24 областей країни відкрито вже 1123 таких магазини.

Майже чотири мільйони громадян, які є постійними клієнтами “АТБ”, задоволені широким асортиментом і гарантованою якістю. Загалом на поличках кожного з таких маркетів представлено понад 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. Безпеку та якість кожного з них компанія гарантує не тільки власним чесним ім’ям, яке вона заслужила за більш як чверть століття роботи, але й грошима.


АТБ

У супермаркетах мережі діє програма “Гарантія свіжості”. Покупцю, що знайде у торговому залі протермінований товар, компенсують його вартість у триразовому розмірі. Таким чином, компанія фактично долучила до своєї системи аудиту якості ще й експертний потенціал мільйонів клієнтів. Недаремно ж покупців в “АТБ” вважають повноправними партнерами по бізнесу. Варто зазначити, що випадки такого “легкого заробітку” зустрічаються вкрай нечасто, оскільки багаторівнева система контролю якості в “АТБ” працює чудово.

Вона побудована за європейським зразком і включає в себе як системні внутрішні перевірки, так і незалежні міжнародні аудити якості.

Уже понад три роки супермаркети “АТБ” проходять сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2005. Ґрунтується він принципах НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків і критичні точки контролю). Фахівці ретельно відстежують весь шлях того чи іншого продукту: поставка сировини, виробництво, зберігання, транспортування. Система неймовірно складна. Вона дозволяє передбачати, прогнозувати та попереджувати будь-які ризики. Мільйони клієнтів “АТБ”, включаючи мешканців Львова й області, завжди можуть придбати у таких маркетах гарантовано якісні, безпечні товари, що відповідають найсуворішому міжнародному стандарту. Недарма сертифікат ISO 22000: 2005 у багатьох країнах світу вважають своєрідним знаком якості.

Крім того, компанія “АТБ” має власний відділ контролю. Його експерти систематично проводять перевірки (щомісячні, квартальні, піврічні тощо). У магазинах мережі беруть більше тисячі найменувань товарів, які відправляють до лабораторій. Перевірку проводять за більш ніж двома десятками показників: від смакових якостей і фізико-хімічних характеристик до правильності нанесення маркування на упаковку.


АТБ

Такий сучасний підхід дозволяє гарантувати свіжість, якість і безпеку кожного продукту в численних маркетах “АТБ”, у тому числі й у нашому місті Лева.

Щоб мати можливість своєчасно та безперебійно доставляти продукти в різні куточки України, “АТБ” створила одну з найбільших в країні логістичних інфраструктур. Збудовано близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Управління цим потужним товаропотоком ведеться цілодобово, без вихідних і свят. Минулого року товарообіг мережі становив 126,8 мільярда гривень.

Корпорація “АТБ” сьогодні володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій: ТМ “De Luxe Foods & Goods Selected” (преміальний сегмент), “Спецзамовлення “АТБ”” (середній +), ТМ “Своя лінія” (середній), ТМ “Розумний вибір” (найбільш економний). Будь-хто із нас знайде в “АТБ” гарантовано якісні продукти на власний смак і за найбільш привабливою ціною. Головне запитання у літню спеку є не як правильно обирати продукти, а де саме у Львові здійснювати покупки.