Житловий комплекс “Щасливий” PLATINUM є проектом, який привертає увагу завдяки цілій низці переваг та унікальних особливостей. Перше, що кидається в око – це ультрасучасний стиль екстер’єру. Проект створювався у тісній співпраці із головним архітектором міста, тож елітна багатоповерхівка приємно вражає не лише сміливістю ліній, а й тим, наскільки вона пасує Шевченківському району, де якраз відбувається розбудова ділового центру міста. Вночі будинок виглядатиме вражаюче: спеціально спроектоване освітлення фасаду надає йому особливого шарму!


Фото з відкритих джерел

Такий проект ще на етапі створення привертає увагу – як тих, хто мріяв жити у елітному будинку неподалік від центру міста, так й інвесторів, які хочуть вкласти гроші у нерухомість для отримання дійсно серйозного прибутку. Адже дивіденди за прогнозами становлять 25-30% річних. Чому так багато? Справа в тому, що з часом ціна на квадратний метр у цьому будинку буде лише рости – цьому сприяє і висока ліквідність елітної нерухомості у Львові, і розвиток району, і те, що наразі робота над будинком триває. Сьогодні однокімнатна квартира в ЖК “Щасливий” PLATINUM коштує 32 тисячі гривень за квадратний метр, але у грудні 2020 року, коли будинок буде здано в експлуатацію, вартість підніметься до 40 тисяч.


Фото з відкритих джерел

Інший критерій оцінки об’єктів інвестування – це надійність інвестицій у цей об’єкт. Динаміка ринку нерухомості загалом демонструє зростання вже зараз, а сучасний стиль і безпрецедентний рівень комфорту саме цього ЖК зроблять проект актуальним на роки вперед. До таких переваг житлового комплексу варто віднести:

• Стіни зведені за монолітно-каркасною технологією, а стійкість бетону до вологи гарантують спеціальні домішки.
• Природне освітлення квартир забезпечують панорамні вікна, а планування простору кімнат водночас сучасне і зручне.
• У холі будинку знаходитиметься консьєрж-сервіс, одне з найбільших комерційних приміщень на першому поверсі ЖК займатиме супермаркет “Сільпо”.
• В наявності підземний паркінг та дитячий майданчик, які знаходяться під охороною.


Фото з відкритих джерел

Обираючи ЖК “Щасливий” PLATINUM, інвестуйте у власне життя без обмежень! Звертайтеся за консультаціями до менеджерів відділу продажу за телефоном 0676640546. Адреси відділів продажу: просп. В. Чорновола, 67 та вул. Чайковського, 26, platinum.lviv.ua.